Vonkajšie lavice


O vonkajších laviciach

Posedenie na vašej záhrade odceníte hlavne behom pekných teplých slnečných dní. Vyberte si preto pohodlné sedenie, kde budete tráviť voľný čas so svojimi blízkymi. Pokiaľ vyberáte klasické lavičky do záhrady, tak nezáleží len na vašom vkuse, ale aj na kvalite materiálu, ktorý dokáže odolať aj náročným poveternostným podmienkam.  

Pokiaľ hľadáte lavicu napríklad na terasu, oplatí sa vybrať lavicu, ktorá má aj úložný priestor, ktorý sa vám určite hodí. 

Vybrať si môžete z rôznych materiálov a dizajnu. Na slovenskom trhu je bohatá ponuka, ktorá uspokojí akéhokoľvek zákazníka. Zistite si však či výrobca alebo predajca vyrába skutočne kvalitný vonkajší nábytok, ktorý vám vydrží nielen letné sezóny, ale aj chladné a daždivé počasie.

Výrobcovia lavíc

  • Javorina (Javorina.sk) – ich základným princípom pri výrobe nábytku je prírodnosť, dlhá životnosť a nadčasový dizajn. Neustále svoje výrobky inovujú a sú vo veľkej miere flexibilní.
  • Nábytok Mirek (Nabytokmirek.sk) – stabilná rodinná slovenská firma sa orientuje prevažne na výrobu nábytku z masívu prvej triedy. Výhodou kúpy u tejto spoločnosti je to, že aj po niekoľkých rokoch viete u nich kúpiť sortiment z rovnakého materiálu a farby, aby ladil s tým, ktorý už od nich máte.
  • Teak it and go (Teak-it.sk) – táto spoločnosť vyrába kvalitný záhradný nábytok v modernom, ale aj klasickom dizajne. Kombinuje materiály, tak aby boli odolné proti vonkajším vplyvom a dopriali maximálne pohodlie.

Predajne a predajcovia lavíc

  • Bisfer (Bisfer.sk) – slovenská firma, ktorá predáva exteriérový nábytok z nerezu. Moderné prevedenie a odolnosť proti poveternostným podmienkam robí z tohto nábytku obľúbeným doplnkom každej záhrady. 
  • Masivum (Masivum.sk) – okrem predaja nábytku rieši táto spoločnosť aj celkové realizácie (poradenstvo, dodanie tovaru alebo návrh stavebného materiálu). 
  • HOLLEX LUXURY LIVING (Hollex.sk) – ponúka exkluzívny nábytok od renomovaných značiek, ktoré patria k špičke nábytkárskych výrobcov. V ich showroome nájdete aj kvalitný sortiment záhradného nábytku od talianskej značky Varaschin.

V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať