Hojdačky


O hojdačkách

Milujú ju nielen deti. Hojdačky sú skvelou relaxáciou pre dospelých a výbornou zábavou pre deti. Môžete ju mať na záhrade, na balkóne, alebo dokonca aj doma. Môže slúžiť len na hojdanie, alebo aj pre pohodlné leňošenie. Zakúpiť si môžete hojdacie kreslo, lehátko, lavicu a šikovní kutilovia si dokážu vyrobiť akúkoľvek hojdačku aj sami.

U hojdačky je samozrejme najdôležitejšie, aby udržala nielen vaše ratolesti, ale aj vás. Nielen závesné zariadenie, ale aj samotná hojdačka musí byť bezpečná a pokiaľ je to možné, tak aj pohodlná. Z akého materiálu má byť, či aký tvar má mať, záleží na mieste a činnosti, pre ktorú chcete hojdačku využívať.

V poslednej dobe sú obľúbené látkové hojdacie stoličky, ktoré šetria priestor a môžete si ich jednoducho brať všade so sebou.

Výrobcovia hojdačiek 

  • Topgarden (Shop.topgarden.sk) – Výroba kvalitného nábytku do exteriéru z dreva, ratanu, kovu, kameňa, plastu aj betónu. Zameriavajú sa však predovšetkým na výrobu nábytku z umelého ratanu s hliníkovou konštrukciou, čo je najkvalitnejší materiál práve pre exteriéry. 
  • Drevovýroba Nitra (Drevovyrobanitra.sk) – Zameriavajú sa nielen na výrobu hojdačiek, ale aj na ostatný záhradný nábytok. Ich dôsledná a poctivá práca zaručuje dlhodobú spokojnosť zákazníkov. Ich výrobky prispôsobujú aj nadrozmerným či atypickým priestorom.
  • Hobbytec (Hobbytec.sk) – Dbajú na spokojnosť zákazníka svojou kvalitnou výrobou a táto spoločnosť, aj keď pôsobí v Českej republike, zabezpečuje montáže aj na Slovensku. Ich výroba je prispôsobená aj na individuálne požiadavky.

Predajcovia a predajne hojdačiek

  • Kinekus (Kinekus.sk) – Maloobchodná a veľkoobchodná spoločnosť založená už v roku 1991. Je jedna z najväčších hobby obchodov, ktorá dokáže konkurovať aj zahraničným obchodom tohto druhu.
  • Ecobaby (Ecobaby.sk) – Tento e-shop vznikol s cieľom ponúkať sortiment pre najmenších. Zameriava sa na zdravý vývin detí a zároveň sa snaží zábavou uľahčiť denné starosti rodičov, aby získali viac voľného času.
  • 4kids (4kids.sk) – Internetový obchod, ktorý sa zameriava na široký sortiment pre deti. Ponúka produkty od detského nábytku až po školské potreby. Tento e-shop je preverený zákazníkmi a ich spokojnosť sa odráža na mnohých cenách.

Galéria hojdačiek

V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať