Lavice


O laviciach

Dajú sa použiť kdekoľvek. Svoje voľné chvíle si na nich užijete na záhrade, pod pergolou, v kuchyni, jedálni alebo v spálni. Keď sa povie lavica, niekto si možno predstaví klasickú drevenú lavicu pri peci u svojej babičky, ale nie je to pravda. Dnešný trh vám ponúka naozaj široký sortiment, v ktorom nájdete aj skutočné dizajnérske kúsky, ktoré sa hodia do ktorejkoľvek miestnosti a na akékoľvek použitie.

Či už hľadáte lavicu do kuchyne, do predsiene, ku jedálenskému stolu či na záhradu, myslite pri výbere hlavne na materiál. Jednak, aby lavica ladila s okolitým nábytkom a jednak, aby vám vydržala čo najdlhšie. Je rozdiel, či ju využívate dennodenne, alebo len na odkladanie vecí. Či ju máte v exteriéry alebo v interiéry

Vybrať si môžete lavicu, ktorá má aj úložný priestor. Výhodou je, že okrem toho, že ju využijete na sedenie, môžete si do nej ukryť veci, ktoré často nepoužívate, alebo nechcete, aby boli na očiach. Dávajte však pozor, aby nebola príliš ťažká, pretože ak ju zaplníte vecami, tak s ňou v prípade potreby vôbec nemusíte pohnúť.

Výrobcovia lavíc

  • Black Red White (Brw.sk) – spoločnosť je jedna z najväčších výrobcov a predajcov nábytku a bytových doplnkov v Európe. Ich široký sortiment interiérového a exteriérového nábytku je známy svojou vysokou kvalitou.
  • Javorina (Javorina.sk) – ich základným princípom pri výrobe nábytku je prírodnosť, dlhá životnosť a nadčasový dizajn. Neustále svoje výrobky inovujú a sú vo veľkej miere flexibilní.
  • Nábytok Mirek (Nabytokmirek.sk) – stabilná rodinná slovenská firma sa orientuje prevažne na výrobu nábytku z masívu prvej triedy. Výhodou kúpy u tejto spoločnosti je to, že aj po niekoľkých rokoch viete u nich kúpiť sortiment z rovnakého materiálu a farby, aby ladil s tým, ktorý už od nich máte.
  • Iktus (Iktus.sk) – firma pri výroba dáva dôraz nielen na kvalitu, ale aj na ergonómiu, dizajn a precízne remeselné spracovanie. Dokonale vedia zladiť prírodné materiály s modernými. Dbajú na ekológiu a svoje výrobky dodávajú s certifikátom FSC®.

Predajne a predajcovia lavíc

  • Bisfer (Bisfer.sk) – slovenská firma, ktorá predáva exteriérový nábytok z nerezu. Moderné prevedenie a odolnosť proti poveternostným podmienkam robí z tohto nábytku obľúbeným doplnkom každej záhrady. 
  • Masivum (Masivum.sk) – okrem predaja nábytku rieši táto spoločnosť aj celkové realizácie (poradenstvo, dodanie tovaru alebo návrh stavebného materiálu). 
  • Dizajnove (Dizajnove.sk) – Dizajnove sa venuje interiérovému zariadeniu od roku 2015. Ich ponuka sa zameriava na originálny sortiment nielen pre domácnosť, ale aj reštaurácie či iné komerčné priestory.
  • Luna sedačky (Lunasedacky.sk) – ich výrobky sú len z domácej produkcie a zameriavajú sa na čalúnený nábytok vyrobený na mieru. Ponúkaný nábytok zodpovedá súčasným trendom a je vyrobený kvalifikovanými pracovníkmi, ktorí dbajú na každý detail.

Galéria lavíc

V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať