Leňošky a otomany


O leňoškách a otomanoch

Ak si chcete užiť poriadny relax, určite si zaobstarajte leňošku. Môže to byť vaša oáza pokoja, kde si len tak poleňošíte, prečítate si knižku, alebo sa vystriete po náročnom dni. Internet aj kamenné predajne vám ponúkajú neuveriteľné množstvo leňošiek a otomanov rôznych dizajnov, farieb a tvarov.

Svoj účel skvele plnia nielen v obývačke, ale aj v spálni či na terase. Vybrať si môžete lehátko polohovateľné, s úložným priestorom, rohové alebo s operadlom.

Či už máte radi minimalistický alebo rustikálny štýl, výrobcovia a predajcovia ponúkajú skutočne širokú škálu otomanov a leňošiek.

Krásnym dizajnérskym kúskom sú leňošky vlnitého tvaru, kde pohodlne oddychujete v poloľahu. Okrem svojho účelu môžu byť skvelým doplnkom vo vašom interiéri.

Je dôležité, aby ste si na leňoške skutočne oddýchli, takže myslite na to, aby bola vyrobená tak, aby poskytovala dostatočnú oporu vášmu telu.

Okrem ergonomických vlastností, by mal byť tento sedací nábytok pohodlný a príjemný na dotyk. Pri výbere preto klaďte dôraz na materiál, ktorým je leňoška alebo otoman potiahnutý. 

Výrobcovia leňošiek a otomanov

  • Vawa (Vawa.sk) – slovenská firma sa inšpirovala waldorfskými a montessori aktivitami a vyrobili dosku, ktorá zabaví nielen deti. Táto zvlnená doska je vyrobená zo 100% kvalitného bukového dreva a je ideálna nielen na hry, ale aj na oddych, napríklad ako leňoška.
  • Sedačky.com (Sedacky.com) – rodinný podnik v Banskej Štiavnici založený už v roku 1995, ktorý sa zameriava na výrobu sedačiek. Pracujú s najmodernejšími CNC frézami a šijacími strojmi a vyrábajú napríklad aj leňošky vysokej kvality.
  • Nesia (Nesia.sk) – rodinná firma, ktorej ambíciou je nielen predávať, ale aj tvoriť a vyrábať nábytok v nadčasovom dizajne na mieru. Počas svojej dlhoročnej praxe sa dostala ku špičke nábytkárskych firiem na Slovensku. 
  • Milénium (Sedacka.sk) – na výrobu sedačiek a otomanov používa len tie najlepšie materiály, konštrukcie a kovania, ktoré vyhovujú najprísnejším európskym normám. Vďaka svojej precíznosti je spoločnosť úspešná nielen na Slovensku, ale aj v Európe.

Predajne a predajcovia leňošiek a otomanov

  • Nabytoksedacky.sk (Nabytok-sedacky.sk) – špacialista na predaj kvalitného, moderného a provensálskeho nábytku. Ponúkajú široký sortiment od sedačiek a leňošiek až po nábytok z masívu.
  • Aa-nabytok.sk (Aa-nabytok.sk) – ich sortiment okrem iného zahŕňa leňošky vyrobené z ekokože alebo s látkovým čalúnením. Najpredávanejším produktom je leňoška HERA, ktorá oslovila zákazníkov svojim moderným a pohodlným prevedením.
  • Pohodo (Pohodo.sk) – vyhľadávač nábytku, dekorácií a bytových doplnkov. Na ich stránkach nájdete kopec inšpirácií, kde vám okrem predaja poradia ohľadom najnovších trendov v oblasti bývania. K dispozícii je všetko pre vybavenie vašej vysnívanej domácnosti.
  • Vidaxl (Vidaxl.sk) – medzinárodný predajca z Holandska. Okrem nábytku a doplnkov pre interiér sa zameriavajú aj na záhradný nábytok, športové potreby a mnoho ďalšieho. 

Galéria leňošiek a otomanov

V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať