Sedacie súpravy


O sedacích súpravách

Základ každej domácnosti je posteľ, kuchynská linka, stôl, stoličky a samozrejme gauč. Gauč je miesto, kde relaxujete, alebo si užívate spoločnosť svojich blízkych. Vašu sedaciu súpravu uvidí a okúsi každý, kto k vám zavíta. Preto jej výber neberte na ľahkú váhu.

Vaša sedačka plní jednak reprezentatívnu úlohu a zároveň ide o veľký viditeľný kus nábytku, ktorý má dopriať pohodlie nielen vašej návšteve, ale aj vám. Okrem vzhľadu, by teda mala plniť aj svoju funkciu.

Pri výbere sedacej súpravy je podstatné dbať nielen na dizajn a farebné zladenie, ale aj na jej údržbu, materiál a ergonomické riešenie. 

Ak máte radi extravaganciu, nebojte sa experimentovať v originalite. Pokiaľ však máte monotónne ladený nábytok do určitého štýlu, je vhodné vyberať sedaciu súpravu tak, aby ladila s ostatným zariadením v miestnosti. 

Pri výbere sedacej súpravy v eshope alebo v predajni, si najskôr odmerajte voľný priestor v miestnosti, kde ju chcete dať, aby sa dalo okolo nej pohodlne prechádzať.

Materiál by mal byť nenáročný na údržbu. Nie je nič horšie, ako náročné odstraňovanie vyliatej kávy alebo psích chlpov. Dbajte na to, aby vybraný materiál bo čo najviac odolný voči vplyvom, ktoré ho môžu poškodiť. 

Ergonomické riešenie vašej sedacej súpravy je jednou z najpodstatnejších vecí. Predsa, nikto si nechce kúpiť kus nábytku, ktorý kvôli nepohodlnosti nebude nakoniec využívať. Sedacia súprava slúži na odpočinok, preto dávajte dôraz na to, aby tomu naozaj tak bolo. 

Výrobcovia sedacích sedacích súprav

  • Milénium (Sedacka.sk) – spoločnosť Milénium si dá záležať na kvalite, praktickosti a precíznom spracovaní svojho nábytku.
  • Kykyn s.r.o. (Sedacky-kykyn.sk) – snaží sa svojím zákazníkom ponúknuť viac ako štandard. Ich výrobky sú vysokej kvality, jedinečného dizajnu a poskytujú ten pravý komfort.
  • Beta sedačky a postele (Sedackybeta.sk) – na trhu pôsobia viac ako 23 rokov a ponúkajú veľký výber nábytku vysokej kvality. Umožňujú aj vyhotovenie sedacích súprav na mieru, podľa predstáv zákazníka.
  • Interstyle (Interstyle.sk) – tento výrobca sedacích súprav disponuje najväčšou predajňou na Slovensku. Široký sortiment sedacích súprav vám ponúkne rôznorodé štýly od klasických až po dizajnové kúsky.

Predajcovia a predajne sedacích súprav

  • Slovsofa (Slovsofa.sk) – kvalitné sedacie súpravy len od slovenských výrobcov. Spoločnosť naviac ponúka svojim zákazníkom aj interiérové poradenstvo. 
  • Nova sedačky (Novasedacky.sk) – dizajn ich sedačiek spája tradíciu s modernými prvkami. Každému zákazníkovi sa snažia vyhovieť kvalitou spracovania svojho sortimentu a dokonca sú schopný vám dodať aj nábytok na nieru.
  • Belini (Belini.sk) – exkluzívny nábytok v škandinávskom štýle, ktorý je inšpirovaný prevažne prírodnými materiálmi. Škandinávsky nábytok sa tiež vyznačuje svojím minimalizmom, takže ak máte radi jednoduchý a moderný nábytok, v predajniach či v e-shope tejto spoločnosti si určite vyberiete.
  • Stagra (Stgra.sk) – spoľahlivý výrobca a predajca sedacích súprav. Zameriava sa na vysokú kvalitu a atraktívny dizajn. Svoje portfólio neustále dopĺňajú novinkami, ktorými sa inšpirujú v zahraničí.  

Galéria sedacích súprav

V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať