Postele


O posteliach

Spať ako na obláčiku nie je len tak, preto výber postele neberte ľahkovážne. V posteli strávite až tretinu svojho života, preto myslite na svoje pohodlie a zdravie. Nejde len o to, aby sa vám páčila, ale dôležitý je aj rozmer, materiál z ktorého je vyrobený rám, rošty a hádam najdôležitejší je matrac.

Najkvalitnejší materiál na posteľ je pochopiteľne drevený masív. Vyberajte postele, na ktoré môžete položiť rošty a nie na dosku, aby mohla byť spodná časť matracu priedušná. Samozrejme myslite na to, že rošty by mali vydržať čo najdlhšie, preto vyberajte také, ktoré sú kvalitné a z pevného materiálu

Matrac vyberajte protialergénny. Nejde o to, či ste alergik, ale protialergénne matrace sú vyrobené tak, aby sa ku samotnému molitanu cez poťah matraca nedostali roztoče, plesne či baktérie. Poťah matracu by sa mal ľahko prať a to čo na najvyššiu teplotu, aby ste sa zbavili všetkého, čo môže škodiť vašemu zdravému spánku. 

Výrobcovia postelí

  • Beta sedačky a postele (Sedackybeta.sk) – na trhu pôsobia viac ako 23 rokov a ponúkajú veľký výber nábytku vysokej kvality. Umožňujú aj vyhotovenie sedacích súprav na mieru, podľa predstáv zákazníka.
  • Materasso (Materasso.sk) – rodinná slovenská firma, ktorá sa zameriava nielen na predaj kresiel a taburetiek, ale vyrába aj postele a kvalitné matrace.
  • Wood Service (Postele-spalne.sk) – zameriava sa na výrobu nábytku na mieru. Firma vznikla v roku 2003 a postupom času sa pretransformovala na sériovú výrobu zameranú na spálne. 

Predajcovia a predajne postelí

  • Fline (Fline.sk) – okrem predaja sa zameriavajú aj na výrobu nielen postelí, ale všetkého čalúneného nábytku. Ich sortiment zahŕňa moderné, klasické aj unikátne kúsky. Vydávajú aj katalóg, kde si vyberie každý zákazník.
  • Decodom (Decodom.sk) – Ponúkajú širokú škálu postelí od jednolôžkových až po manželské. Decodom je okrem predajcu aj výrobca postelí a jeho tradícia siaha až do začiatku 20 storočia, čo sa odzrkadľuje na kvalite produktov.
  • Segum (Segum.sk) – slovenský výrobca postelí a matracov. Jeho predajne nájdete nielen v Bratislave, ale aj v Žiline a Senci. Spoločnosť sa zameriava ďalej na výrobu roštov, sedačiek a doplnkov k posteliam.

V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať