Jedalenské stoly a stoličky


O jedálenských stoloch a stoličkách

Jedlo je potreba si poriadne vychutnať. Je to aj miesto, kde sa stretáva celá rodina a trávi spolu čas, ktorý je dnes, hlavne v pracovné dni, veľmi dôležitý. Hlavne v dnešnej hektickej dobe, si nájdeme len málo času, ktorý trávime doma spoločne. A práve raňajky či večera je chvíľa, kedy sa môžeme venovať svojim blízkym.

Preto nepodceňujte jedálenské sety, pretože sú rovnako důležité ako posteľ či skriňa vo vašej domácnosti. Pri výbere jedálneho stola a stoličiek je predovšetkým dôležitý rozmer. Záleží na tom, koľko miesta na neho máte a koľko ľudí ho bude spoločne využívať. Ak máte málo priestoru, tak ideálny výber je rozkladací stôl. Na raňajky alebo suché večere stačí a nezaberá veľa miesta, ale behom sviatkov alebo víkendového obeda ho môžete ľahko roztiahnuť, aby ste sa všetko pohodlne na stôl zmestilo. 

Dôležitá je aj váha tohto nábytku. Nie je ideálne, aby bol stôl a stoličky vyrobené z ťažkého materiálu, pretože hlavne pri posúvaní stoličiek môžu vzniknúť ryhy alebo iné poškodenie podlahy. 

Kvalita výroby tiež podstatná. Nikto nechce po pár rokoch rozhegané stoličky, alebo stôl, ale chce nábytok, ktorý niečo pri častom používaní vydrží.  

Výrobcovia jedálenských stolov a stoličiek

  • Drevona (Drevona.sk) – je slovenský výrobca nábytku, ktorý si potrpí na kvalitu. Táto spoločnosť má dlhú históriu, ktorá siaha až do roku 1949. Okrem svojich výrobkov predávajú aj overených zahraničných výrobcov.
  • Iktus (Nabytok-iktus.sk) – je to tradičný český výrobca jedálenských setov a rohových lavíc. Okrem toho vyrábajú nábytok aj do spálne, alebo iných miestností. 
  • M.V. nábytok (Mvnabytok.sk) – ich dlhoročné skúsenosti zaručujú svojim zákazníkom kvalitu a preto ich výrobky sú žiadané nielen na domácom trhu, ale aj v zahraničí.
  • Mirek nábytok z masívu (Nabytokmirek.sk) – slovenský kvalitný výrobca nábytku, ktorý sa vyznačuje eleganciou a pevnosťou svojho produktu. Mirek nábytok predáva jedálenský set až pre 10 osôb.

Predajcovia a predajne jedálenských stolov a stoličiek

  • Mirjan 24 (nabytok-mirjan24.sk) – 25 ročná skúsenosť sa odráža na spokojnosti a povedomia o potrebe zákazníka. Svoj sortiment pripravujú tak, aby ulahodili očakávaniu aj náročnému zákazníkovi.
  • DekorHome (Dekorhome.sk) – poskytuje kvalitný nábytok, dekorácie a bytové doplnky. Hlavným cieľom spoločnosti je spokojnosť zákazníka, preto poskytujú nielen rýchle služby, ale aj dokonalý servis.
  • Vera nábytok (Vera-nabytok.sk) – doménou spoločnosti je internetový predaj. Nábytok dokážu dodať po celom Slovensku. Naskladňujú len ten nábytok, ktorý je overený skúsenosťami priamo spoločnosti alebo zákazníkmi. Okrem predaja, ponúkajú aj poradenstvo a servis.

V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať