Sedacie vaky


O sedacích vakoch

Vidíte ich v detskej izbe, kanceláriách, relax zónach nákupných centier, na terasách či letných festivaloch. Sú proste všade. Sedacie vaky sú pohodlné, originálne a hlavne veľmi obľúbené. Výhodou je, že si vak môžete prispôsobiť svojmu pohodliu.

Je vyrobený tak, že nech ho už vytvarujete akokoľvek, nič vás netlačí ani neomína.  Jednoduchý tvar vaku sa hodí do akejkoľvek domácnosti. Pozor si však dávajte na kvalitu, aby ste po čase nemuseli po celom byte zbierať jeho výplň. Takže okrem vizuálneho prevedenia, dbajte pri výbere sedacích vakov aj na použitý materiál a výplň. 

Pri výbere materiálu záleží hlavne na tom, či ho chcete využívať v interiéry alebo exteriéry. Jednoducho prispôsobte jeho vlastnosti vašej činnosti a umiestneniu.

Najviac ocenia vak vaše ratolesti. Väčšinou vo svojej detskej izbe nemajú kreslo a práve tento vak im ho môže nahradiť. Je omnoho skladnejší a pre deti zábavnejší.

Výrobcovia sedacích vakov

  • Tuli (Tuli.sk) – slovenská značka sedacích vakov, ktorá svoje výrobky vyrába už od roku 2006. Navrhujú a šijú originálne dizajnové sedenia a doplnky pre domácnosť.
  • Intermedic (intermedic.sk) – špecializuje sa na zdravý a pohodlný spánok a relax. Okrem výrobkov na spanie ponúka táto spoločnosť aj sedacie vaky rôznych veľkostí a z rôznych materiálov.
  • Emi (Emi.sk) – firma z východného Slovenska, ktorá svojim spokojným zákazníkom ponúka svoj sortiment už viac ako 28 rokov. Okrem iného predávajú aj sedacie vaky rôznych materiálov a veľkostí.

Predajcovia a predajne sedacích vakov

  • Decodom (Decodom.sk) – ponúka široký sortiment od kuchýň cez kancelárie až po sedacie vaky. Nájdete tu rôzne tvary a veľkosti, kde si vyberú dospelí aj deti.
  • Popboy (Popboy.sk) – ponúkajú široký sortiment sedacích vakov vysokej kvality a nízkej ceny, ktoré sú vhodné aj do exteriéru. Pri kúpe cez e-shop získate výhodnú cena za dopravu.
  • Sconto nábytok (Sconto.sk) – jeden z najväčších predajcov nábytku v Európe patriaci do koncernu Höffner. Okrem iného ponúka aj sedacie vaky rôznych rozmerov a dizajnu.

Galéria sedacích vakov

V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať